Szybko, Tanio i Solidnie!

Zbiorcze instalacje antenowe

Planujemy i wykonujemy profesjonalne zbiorcze instalacje antenowe dla telewizji satelitarnej i naziemnej DVB-T. Podejmujemy współprace z deweloperami i posiadaczami budynków, którzy chcą wykonać, bądź unowocześnić instalację umożliwiając niezależny odbiór kanałów telewizyjnych na wielu odbiornikach.

Zbiorcza instalacja antenowa jest odpowiednim rozwiązaniem dla budownictwa wielorodzinnego, wspólnot mieszkaniowych, bloków, hoteli, pensjonatów oraz domków jednorodzinnych.

Korzystając z odpowiednio zaprojektowanej i wykonanej zbiorczej instalacji antenowej dysponujemy niezależnym dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz naziemnej w każdym gniazdku abonenckim. Dużą zaletą takiego systemu jest fakt, iż wszyscy abonenci mają dostęp do sygnału w gniazdkach w mieszkaniu, co zapobiega instalowaniu licznych anten na elewacji budynku.

Funkcjonalność systemu zbiorczego nie odbiega od indywidualnie zamontowanej anteny, a przy większej liczbie użytkowników jest alternatywą w znacznym stopniu atrakcyjniejszą cenowo.

E-mail: anteny.kontakt@gmail.com
Tel: +48 577 213 000
Teren działania: Wrocław i okolice.
Copyright by www.montazanten.wroclaw.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kompleksowy montaż i ustawianie anten we Wrocławiu.