Szybko, Tanio i Solidnie!

Montaż Anten Satelitarnych

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w montażu anten satelitarnych oraz wykonywaniu całych instalacji. Staramy się zaproponować naszym Klientom w pełni kompleksową usługę. Dlatego też oferujemy montaż i ustawianie anten satelitarnych do odbioru platform wszystkich operatorów cyfrowych.

Jeżeli nie masz pojęcia na temat wyboru odpowiedniego sprzętu to również powinieneś zaufać nam jako specjalistom w tej dziedzinie. Pomożemy Ci wybrać najlepszy, dostosowany do Twoich potrzeb, sprzęt. Wszystko po to abyś mógł cieszyć się idealnym odbiorem poszczególnych kanałów.

Oprócz wieloletniego doświadczenia dysponujemy także zaawnsowanym sprzętem, dzięki któremu możemy dokonać pomiaru sygnału i prawidłowej kalibracji anteny a w efekcie uzyskać maksymalną moc sygnału. Montaż anteny przeprowadzimy we wskazanym przez Klienta miejscu. Możesz też zdać się na naszą wiedzę – doradzimy najlepsze miejsce na instalację.

Co istotne oferujemy także wykonanie nietypowych instalacji uwzględniających np. podział sygnału na kilka dekoderów. W naszej ofercie znajdują się także instalacje zbiorcze, które łączą anteny satelitarne z radiowymi oraz antenami do odbioru telewizji naziemnej. Projekt, instalacja, konfiguracja – tylko trzy kroki dzielą Cię od idealnego odbioru!

E-mail: anteny.kontakt@gmail.com
Tel: +48 577 213 000
Teren działania: Wrocław i okolice.
Copyright by www.montazanten.wroclaw.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kompleksowy montaż i ustawianie anten we Wrocławiu.